NORD FOTBAL CLUB  - oficiální stránky fotbalového klubu NFC Lichnov‚ z.s.

Aktuality

najdete nás na facebooku

https://cs-cz.facebook.com/NFCLichnov/

k 3.1.2021 aktualizovány odehrané zápasy a střelci v sekci historie

 

DOČASNĚ JSOU ZRUŠENY TRÉNINKY ŽÁKŮ A PŘÍPRAVKY

11.10.2020 - ????

 

mistrovské zápasy sezóna 2020/21

muži :  ????

žáci : ????

přípravka :  ????

Odehrané zápasy:

muži :  sobota 10.10. 2020    Příbor - Lichnov  2:0  ( 2:0 )

sestava :

Kulhánek

Janovský , Kučera, Stonawski, Jeřábek

Špaček Ma. ,  Chromečka,  Kordoš, Palo, Reibenspiess 

Klimeš

náhradníci : Hanzelka R., Holub,  Šudák,Antoš

 žáci : sobota 10.10. 2020    Trojanovice Bystré - Lichnov  2:7  ( 2:5 )

střelci branek : Macháček 3x, Keller 2x,  Bordovský F. , Bordovský M. (PK)

čtvrtek 8.10.2020   Kunčice p.O. - Lichnov   8:9 ( 3:6 ) 

muži :  neděle 4.10.2020    Lichnov - Odry  3:0  ( 1:0 )

sestava :

Čech

 Reibenspiess, Kučera, Stonawski, Jeřábek

Hanzelka J.,  Chromečka,  Kordoš, Palo, Antoš

Klimeš

náhradníci : Hanzelka R., Holub, Janovský,  Kulhánek, Šudák, Špaček Ma.

střelci branek : Kučera, Klimeš, Palo

neděle 4.10.2020   Lichnov - Nový Jičín B  3:5  ( 3:2 )

střelci branek : Keller 2x,   Bordovský F. 

přípravka : pátek 2.10.2020   Lichnov - Bystré  2:22  ( 1:9 )

 

žáci : středa 30.9.2020    Lichnov - Kunčice  11:2  ( 5:0 )

    střelci branek : Keller 6x, Macháček 2x, Bordovský F., Dobečka, Pustějovský

muži :  sobota 26.9.2020    Kunín - Lichnov  3:0  ( 2:0 )

sestava :

Kulhánek

 Kučera, Stonawski, Lichnovský, Jeřábek

Janovský,  Chromečka,  Klimeš, Kordoš, Palo

Šudák

náhradníci : Hanzelka R., Holub, Reibenspiess,  Neuwirth

 

žáci : neděle 27.9.2020   Lichnov - Studénka 4:12 ( 1:6 )

střelci branek : Keller, Bordovský F., Macháček, vlastní

přípravka : pátek 25.9.2020  Lichnov - Mořkov  1:12  ( 1:6 )

muži :  neděle 20.9.2020  Lichnov - Suchdol n.O.  2:1  ( 1:0 )

sestava :

Kulhánek

 Kučera, Stonawski, Lichnovský, Jeřábek

Janovský,  Chromečka,  Klimeš, Palo, Hanzelka J.

Šudák

náhradníci : Hanzelka R., Holub, Reibenspiess,  Neuwirth

 

střelci branek : Chromečka, Klimeš

žáci : pátek 18.9.2020   Lubina - Lichnov  6 : 2 ( 0 : 0 ) 

střelci branek :  Pustějovský M. 2x

přípravka : čtvrtek 17.9.2020    Frenštát "B"  - Lichnov  15:6  ( 6:3 )

 

muži :  sobota 12.9.2020   Velké Albrechtice - Lichnov 2 : 4 ( 2 : 3 )

sestava :

Neuwirth

 Kučera, Stonawski, Lichnovský, Jeřábek

  Chromečka, Hebelka, Klimeš, Palo, Hanzelka J.

Šudák

náhradníci : Hanzelka R., Holub, Reibenspiess,  Kulhánek

střelci branek : Šudák, Palo, Chromečk

žáci : úterý 15.9.2020    Odry - Lichnov  4 : 2  ( 1 : 2 )

střelci branek :  Keller 2x

přípravka : pondělí 14.9.2020  Lichnov - Ženklava  2 : 2  ( 2 : 1 )

třelci branek :  Janyška, Dobečka

přípravka : středa  9.9.2020  Mořkov - Lichnov  6 : 9  ( 3 : 5 )

střelci branek :  Janyška 3x, Tichavský 3x,Goláň, Osterezy, Janeček

 

 

muži :  neděle 6.9.2020   Lichnov - Trojanovice I  3 : 4 PPK ( 1 : 1 )

sestava :

Kulhánek

 Kučera, Stonawski, Lichnovský, Jeřábek

Špaček, Chromečka, Klimeš, Palo, Hanzelka J.

Šudák

náhradníci : Hanzelka R., Holub, ReibenspiessHebelka, Neuwirth

střelci branek : Kučera, Chromečka, Šudák

přípravka : pátek  4.9.2020   Lichnov - Kunčice 6 : 8  ( 3 : 5 )

střelci branek : Dobečka 2x, Goláň, Havel, Janyška, Janeček

žáci : neděle 30.08.2020    Lichnov - Fulnek 2 : 4 ( 0 : 2 )

muži :  sobota 29.8.2020  Studénka - Lichnov  4 : 2 ( 2 : 2 )

sestava :

Neuwirth

Reibenspiess, Kučera, Stonawski, Lichnovský

Chromečka, Klimeš, Topoli, Hebelka, Hanzelka J.

Šudák

náhradníci : Hanzelka R., Holub,  Špaček , Kulhánek

střelci branek : Hebelka, Klimeš

přípravka : pátek  28.08.2020    Bystré - Lichnov  15 : 0  ( 7 : 0 )

muži :  neděle 23.8.2020  Lichnov - Bordovice  2 : 0 ( 2 : 0 )

sestava :

Kulhánek

Reibenspiess, Kučera, Stonawski, Jeřábek

Špaček, Chromečka, Klimeš, Palo, Hanzelka J.

Šudák

náhradníci : Hanzelka R., Holub,  Špaček , Hebelka, Neuwirth

střelci branek : Špaček, Klimeš

muži :  neděle 16.8.2020  Rybí -  Lichnov  2 : 4 ( 0 : 2 )

první mistrovský zápas po více jak půl roce, vezeme cennou výhru,

bohužel vykoupenou třemi vyloučenými

sestava :

Kulhánek

Janovský ( ČK ), Lichnovský ( ČK ), Stonawski, Jeřábek

Špaček, Chromečka, Kordoš( ČK ), Palo, Hanzelka J.

Klimeš

náhradníci : Hanzelka R., Holub, Šudák, Topoli, Hebelka, Neuwirth

střelci branek : Klimeš, Hanzelka J., Palo, Šudák

 

Přípravný zápas:

muži : pátek 7.8.2020     FK Skotnice - NFC Lichnov   2 : 3  ( 1:1 )

 

muži : pátek 31.7.2020   FK Kozlovice - NFC Lichnov  2 : 6 ( 0 : 1 ) 

 

 

 


 
rozlosování okresních soutěží ve fotbale - klub NFC LICHNOV
PODZIM - 2020 / 2021
KOLO DATUM DEN HODINA SOUPEŘ KDE KDO
2. 16.8. NE 17:00 SOKOL RYBÍ VEN muži
3. 23.8. NE 17:00 SOKOL BORDOVICE DOMA muži
4. 28.8. 17:00 TROJANOVICE BYSTRÉ VEN přípravka
4. 29.8. SO 17:00 FOTBAL STUDÉNKA VEN muži
4. 30.8. NE 10:00 FC FULNEK DOMA žáci
5. 4.9. 17:00 TJ SOKOL KUNČICE DOMA přípravka
5. 6.9. NE 10:00 ODRY VEN žáci
5. 6.9. NE 16:30 FC TROJANOVICE I DOMA muži
3. 9.9. STŘ 17:00 TJ MOŘKOV VEN přípravka
6. 11.9. 17:00 TJ SOKOL ŽENKLAVA DOMA přípravka
6. 12.9. SO 16:00 SK VEL.ALBRECHTICE VEN muži
6. 13.9. NE 10:00 TJ SOKOL KUNČICE DOMA žáci
7. 17.9. ČT 17:30 SK BESKYD FRENŠTÁT "B" VEN přípravka
7. 18.9. 17:00 SPARTAK LUBINA VEN žáci
7. 20.9. NE 16:00 LOKOMOTIVA SUCHDOL DOMA muži
8. 25.9. 17:00 TJ MOŘKOV DOMA přípravka
8. 26.9. SO 16:00 SOKOL KUNÍN VEN muži
8. 27.9. NE 10:00 FOTBAL STUDÉNKA DOMA žáci
9. 2.10. 17:00 TROJANOVICE BYSTRÉ DOMA přípravka
9. 4.10. NE 10:00 NOVÝ JIČÍN "B" DOMA žáci
9. 4.10. NE 15:30 TJ ODRY DOMA muži
10. 8.10. ČT 17:00 TJ SOKOL KUNČICE VEN přípravka
3. 10.10. SO 10:00 TROJANOVICE BYSTRÉ VEN žáci
10. 10.10. SO 15:00 PRIMUS PŘÍBOR VEN muži
2. 16.10. 17:00 SK BESKYD FRENŠTÁT "B" VEN přípravka
2. 18.10. NE 10:00 FC LIBHOŠŤ DOMA žáci
11. 18.10. NE 15:00 SLAVIA STACHOVICE DOMA muži
3. 20.10. NE 10:00 FC VLČOVICE - MNIŠÍ DOMA žáci
1. 24.10. SO 11:30 TJ SOKOL ŽENKLAVA VEN přípravka
12. 24.10. SO 14:00 FK PUSTĚJOV "A" VEN muži
2. 26.10. SO 10:00 PRIMUS PŘÍBOR VEN žáci
13. 1.11. NE 14:00 TJ SOKOL ŽILINA"A" DOMA muži
1. 8.11. NE 14:00 SOKOL KATEŘINICE DOMA muži
r

V sobotu 27.6.2020 proběhl 3. ročník turnaje starší přípravky


"O pohár obce Lichnov"

Po dramatických zápasech si nakonec vítězství odvezlo družstvo SK Tichá, druhé skončilo žluté družstvo Lichnova,

třetí oranžové družstvo z Lichnova a čtvrtí byli kluci z TJ Tojanovic Bystré.

https://youtu.be/oIHvPkv60WU

 

 

pohárový zápas Rybí - Lichnov z NE 21.6.2020 ZRUŠEN po dohodě klubů

 

https://cs-cz.facebook.com/NFCLichnov/

sobota 13.6.2020  17:00   Lichnov - Žilina 2:3 PPK

průběžné výsledky turnaje:

Příbor - Žilina   1:2

Rybí - Štramberk  nesehráno

Lichnov - Příbor  5:2

Žilina - Rybí  6:1

v neděli 7.6.2020 se družstvo starší přípravky zúčastnilo ve Fulneku kvalifikace na finále Ligy mistrů přípravek

Po dramatickém průběhu celého turnaje jsme nastupovali do posledního zápasu s vědomím, že pokud jej vyhrajeme vyhrajeme i celý turnaj, pokud remizujeme skončíme druzí a postoupíme do Jakubčovic a v případě prohry skončíme až čtvrtí. Ještě 5. minut před koncem jsme drželi postupovou remízu, bohužel závěr se nám nepovedl a nakonec jsme mužstvu Štramberka podlehli 1:3 a skončili celkově 4.

 

 
Partneři klubu NFC Lichnov

                  

                                                        

 

                               

 

           

      

                                             

             

                           

 


 

          

                                                                                                

       

        

 

  DĚKUJEME ZA PODPORU !!!

 

 

 


    

 

                                                                                                                                                        TOPlist

 

 

 

 

 

 

 

                       

 

 
 
 

                                                       

 

 

 

 

 

 

 
TOPlist
-